ניהול מדיה חברתית אתם מוזמנים לראות את המומחיות שלנו

שיווק במדיה חברתית כיום הינו כלי עיקרי בעולם השיווק. כולנו היום מדברים ומדברות מדיה חברתית, מתקשרים במדיה חברתית ונעזרים בה ביום יום. אז נכון, כל אחד יכול להקים היום עמוד פייסבוק. אבל לא כל אחד יכול לעשות את זה בצורה חכמה, שתניב לך רווח אופטימלי במינימום השקעה. תנו לבעלת נסיון רב, למישהי שנמצאת שם מהיום הראשון – לעשות את זה בשבילך.

רוצים לקבל מידע נוסף על השירותים?
אשמח לשוחח אתכם!
לפרטי התקשרות לחצו על הכפתור:

צרו קשר

כולם נמצאים היום בפייסבוק, השאלה היא איך זה עוזר לך לקדם את העסק שלך...
מארק צוקנברג מצא לזה פתרון - הוא פיתח בתוך הפייסבוק כלי מיוחד שמיועד לך - בעל עסק ויכול לאפשר לך להחשף לקהל היעד שלך. הפרסום בפייסבוק, שלא כמו בשלטי חוצות, בפרסומות בטלוויזיה ובבאנרים, עובד על יצירת קשר אישי עם הלקוח שלך.
אתה לא סתם מציג לו את המוצר שלך - אתה מדבר איתו על המוצר שלך, אתה מקשיב לו, אתה מדבר רק ללקוח הרלוונטי אליך, ובנוסף לכל - אתה גם יכול לראות אם יש מי שמקשיב - אתה יכול לראות האם הפרסום שלך עובד, האם הוא מעניין, האם הוא יוצר שיחה. אני בעלת נסיון רב בניהול מאות עמודי פייסבוק. תנו לי לנהל את עמוד פייסבוק בצורה אופטימלית שתניב לכם רווחים.

יתרון בולט בפרסום במדיה החברתית הינו האפשרות שלך לכוון את הפרסום ולהשקיע את התקציב בלקוחות שלך. הלקוחות שלך יכולים להיות קהל מבוגר או צעיר, הורים, רווקות ורווקים. הם יכולים להמצא במיקום גאוגרפי מסוים או להתפרס על פני מדינה שלמה – אז מדוע לא לפנות רק אליהם? באמצעות פרסום PPC בפייסבוק ובגוגל זה אפשרי.

ניהול קמפיין פרסום במדיה החברתית מאפשר לכם לקבל מידע מפורט על מי נחשף לפרסום, מי הקליק עליו, את מי זה בעצם עניין ומי החליט לדלג עליו – לא תרצו לדעת את כל זה?

אני אשמח לנהל את הקמפיינים שלכם. צרו איתי קשר ותווכחו לדעת שיותר מכל – הפרסום במדיה חברתית עובד!

כיום, יותר ויותר צופים עוזבים את המדיה הטלוויזיונית הישנה ועוברים לצפות בתכנים שלהם דרך ה-youtube. אכן זהו גם אחד מהכלים החזקים כיום בניהול קמפיין במדיה חברתית. ערוץ youtube מאפשר לכם לאגד את חומרי הוידאו של העסק שלכם – סרטי הדרכה, סרטי תדמית, מצגות ותכנים ויזואלים שונים המציגים את השירות כלם, ולהציג אותם ללקוחות באמצעות ערוץ אחד ממותג ומעוצב. רוצים להקים ערוץ youtube? צרו איתי קשר.

 

אחרי שפייסבוק פרץ את הדרך בעולם המדיה החברתית, קמו מתחמים רבים המאפשרים לגולשים ליצור קשר זה עם זה, לשוחח להחשף ולחשוף את עולם התוכן שלהם. צרו איתי קשר ויחד נראה אילו ערוצים הם הנכונים ביותר לעסק שלך. אני כבר אדאג להפעיל עבורכם חשבון פעיל, שוקק, המתעדכן על בסיס יומיומי.

 

מעל 10 שנות ניסיון בתחום המדיה החברתית ועשרות לקוחות מרוצים


לצפייה