עריכת וידאו אתם מוזמנים לראות את המומחיות שלי

בנקודה של רות אשמח להעניק לכם שירותי עריכה בכל התחומים, מסרטי מתנה, סרטי תדמית, סרטי הדרכה, עריכת פיצ'רים, סרטים, סרטונים ומערכונים ועוד. עריכה מקצועית ומדויקת במינימום זמן.
.

רוצים לקבל מידע נוסף על השירותים?
אשמח לשוחח אתכם!
לפרטי התקשרות לחצו על הכפתור:

צרו קשר

אתם חברת הפקה ומחפשים עורכת מקצועית? יש לכם רעיון לפיצ'ר, סדרה, סרטון או מערכון? אשמח להצטרף לצוות ההפקה שלכם כעורכת. כעורכת אביד, בעלת תעודת הסמכה, אני יכולה להפיק את המיטב מהצילומים שלכם. תוכנת AVID MEDIA COMPOSER  הינה תוכנה לעריכת וידאו הנפוצה ביותר בתעשיית הטלוויזיה והקולנוע בארץ ובעולם.

יש לכם עסק קטן ואתם רוצים לפרסם אותו? אתם חברה בהקמה והגיע הזמן שהגולשים יכירו אתכם? אז איך מציגים את העסק שלכם בצורה המוצלחת ביותר? איך תעבירו ללקוחות שלכם את המידע על השירות שאתם מציעים באופן ברור ונהיר, אבל גם מעניין. תנו לי לפרסם אתכם בעזרת סרט תדמית – תמציתי, מעניין וקולח.

יש לכם סטארטאפ מצוין, ובניתם תוכנה שאתם מאוד גאים בה אבל איך תלמדו את המשתמשים שלכם לעבוד איתה?

אל דאגה, אין צורך להזמין כיתת מחשבים ומרצה. היום אפשר להכין סרטוני הדרכה, "טוטוריאלים" אשר באמצעות טכניקה של הקלטה וצילום מסך מציגים את אופן השימוש בתוכנה.

בנקודה של רות נעשה זאת עבורכם, סרטוני הדרכה מקצועיים, ברורים המלווים בקריינות בעברית או באנלית!

רוצים לשמח אדם אהוב ביום חגו? אספו את כל החומרים שיש לכם בבית, סרטי הוידאו הישנים, תמונות, מסמכים. כתבו לי מסמך קצר המתאר את הנקודות בחייו, היכן גדל, היכן למד, מה הדברים האהובים עליו. אם תרצו אני אשמח גם להגיע אליכם ולצלם אתכם נזכרים ברגעים המשמחים שלכם, ומספרים אודותיו. אני אקח את כל החומרים האלו ואהפוך אותם לסרט מרגש – מתנה מושלמת לאדם אהוב.

יש לכם בבית חומרי גלם ישנים או אפילו סרטונים שצלמתם בטלפון הנייד ואתם רוצים לסדר אותם, לערוך ולהפוך לסרט שתוכלו לצפות גם בעוד שנים? בנקודה של רות נשמח לקחת את החומרים האלו, להמיר אותם למחשב, לסדר אותם בעזרת עריכה, להוסיף כותרות ותאריכים או כל דבר שתרצו ואתם תוכלו להנות מהחומר המוגמר שישמר אצלכם לכם לנצח בפורמט דיגיטלי.

מעל 10 שנות ניסיון בתחום המדיה החברתית ועשרות לקוחות מרוצים


לצפייה