כתיבה ועריכת תוכן אתם מוזמנים לראות את המומחיות שלנו

בעולם של SEO שמקדש את המושג "קידום אתרים" על חשבון איכות, תוכן איכותי הוא מצרך נדיר. אם את/ה לא רוצה רק להשיג תוצאות ב-GOOGLE אלא חושב/ת שהקוראים וקהל הלקוחות שלך ראויים לתוכן מקצועי ואיכותי – לבלוגים, ניוזלטרים, אתרי אינטרנט, דפוס ועוד – אני אשמח לעשות זאת בשבילך. ככותבת מקצועית, בעלת שנות נסיון בעולם התוכן, וכתסריטאית מדופלמת, בוגרת החוג לקולנוע ולטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב, דע/י לך כי יש על מי לסמוך!

רוצים לקבל מידע נוסף על השירותים?
אשמח לשוחח אתכם!
לפרטי התקשרות לחצו על הכפתור:

צרו קשר

כתיבה ועריכה, כישרון ואהבה!

איך מגיעים לקוראים וגורמים להם להתעניין במוצר שלך? איך מרתקים את הלקוח לטקסט שמספר על מוצר שהוא לאו דווקא נוצץ ומלהיב? איך משאירים אותם עד הסוף? תוכן שיווקי לא חייב להיראות ו"להריח" מפרסומת. הוא יכול לגעת בלב הקוראים, הוא יכול להצחיק אותם ואפילו לרגש. לא מאמינים? אתם מוזמנים להציץ בתיק העבודות שלי ולקרוא זאת בעצמכם!

כחברה או כספקים של מוצר מסוים, שליחת ניוזלטר קבוע הוא שירות שיכול לעשות אתכם רק חסד. אתם יכולים לעדכן את הלקוחות בחדשות האחרונות בתחום שלכם, להציג אספקטים חדשים של המוצר, לעניין אותם בעולם התוכן שלהם ובכך לשמר אותם. אבל אם הניוזלטר לא יוצג בצורה עניינית מחד אבל מרתקת מאידך אתם עלולים לאבד קוראים. מה עושים? פנו אלי – ואני אשמור על הלקוחות שלכם בעניינים!

מחפשים מישהו שיעביר לקוראים שלכם מידע מקצועי בצורה ברורה ומעניינת? תנו לי לעשות זאת עבורכם! אני אשמח לנבור עבורכם בנושא, להבין אותו עד הסוף ואז למצוא את הדרך הנכונה והמעניינת ביותר להעביר אותו לכתב. רוצים לראיין איש מקצוע אבל מפחדים שהתוצאה תהיה חד גונית ומשעממת? אם תפנו אלי זה לא יקרה – אתם מוזמנים ליצור איתי קשר!.

יש לך רעיון לסרט, אבל אין לך מושג מה לעשות אותו? איך הופכים את הרעיון לתסריט? אני אשמח אם תפנה/י אלי, תספר/י לי על הרעיון שלך, על הדמויות וביחד נהפוך את הרעיון לתסריט שכתוב בפורמט תיקני הראוי להגשה לכל הקרנות ולחברות ההפקה. אני בוגרת החוג לקולנוע ולטלוויזיה במגמת תסריטאות ובעלת אהבה אמיתית לכתיבה ולכתיבת תסריט. לתיק העבודות שלי לחץ/י כאן .

מעל 10 שנות ניסיון בתחום המדיה החברתית ועשרות לקוחות מרוצים


לצפייה